Tidigt 1900-tal, furu, bruksslitage, 90 x 60, höjd 76/103 cm
1 400 SEK | 2019-09-02 19:08 |
1 300 SEK | 2019-09-02 19:08 |
750 SEK | 2019-09-01 12:16 |
550 SEK | 2019-08-24 01:53 |
100 SEK | Startpris |