1900-tal, ek, utskuren dekor i dörrspegel, smärre bruksslitage, saknar lås, 60 x 37, höjd 96 cm
500 SEK | 2019-09-02 19:07 |
450 SEK | 2019-09-02 19:07 |
400 SEK | 2019-09-01 14:21 |
100 SEK | 2019-08-25 03:28 |
100 SEK | Startpris |