Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1963, bildmått 57 x 39 cm
550 SEK | 2019-08-25 21:10 |
500 SEK | 2019-08-21 18:15 |
250 SEK | 2019-08-23 16:27 |
150 SEK | 2019-08-21 07:12 |
100 SEK | Startpris |