Musselplockerska. Frankrike 1800-talets slut, signerad, ngt krackelerad duk, bildmått 52 x 29 cm
3 800 SEK | 2019-09-02 19:10 |
3 300 SEK | 2019-09-02 19:09 |
2 200 SEK | 2019-09-01 14:23 |
900 SEK | 2019-08-27 15:40 |
150 SEK | 2019-08-25 03:29 |
125 SEK | 2019-08-24 01:08 |
100 SEK | 2019-08-21 18:22 |
100 SEK | Startpris |