Tyskland 1940/50-tal, fungerar vid enklare test, kräver tillstånd om uppställd i allmänna utrymmen, bruksslitage
3 600 SEK | 2019-09-09 18:55 |
3 500 SEK | 2019-09-09 12:02 |
2 600 SEK | 2019-08-28 09:00 |
2 500 SEK | 2019-09-08 15:59 |
2 300 SEK | 2019-09-07 09:58 |
2 000 SEK | 2019-09-05 21:39 |
550 SEK | 2019-08-31 00:01 |
250 SEK | 2019-08-29 16:33 |
100 SEK | Startpris |