51 delar, smärre bruksslitage, förutom ett nagg i gräddkanna.
2 000 SEK | 2019-09-09 19:01 |
1 900 SEK | 2019-09-09 18:51 |
1 500 SEK | 2019-09-09 18:44 |
600 SEK | 2019-09-05 18:08 |
150 SEK | 2019-09-04 20:46 |
100 SEK | 2019-08-27 17:20 |
100 SEK | Startpris |