Ett par, Hans Wiksten Västerås, omkring sekelskifte 17/1800-tal, signerade "H.W.S", bruksslitage, höjd 22 cm
3 600 SEK | 2019-09-09 19:03 |
3 500 SEK | 2019-09-09 16:09 |
3 100 SEK | 2019-09-09 15:05 |
1 500 SEK | 2019-09-07 03:29 |
1 000 SEK | 2019-09-06 09:07 |
600 SEK | 2019-08-27 09:09 |
600 SEK | 2019-08-28 21:04 |
125 SEK | 2019-08-26 22:36 |
100 SEK | 2019-08-26 19:28 |
100 SEK | Startpris |