2 st stop, 1800-tal, samt fat, 1700-tal, bruksslitage, diam. fat 39 cm
700 SEK | 2019-09-09 19:03 |
650 SEK | 2019-09-09 11:55 |
550 SEK | 2019-09-09 19:02 |
450 SEK | 2019-09-09 15:22 |
350 SEK | 2019-09-08 14:05 |
250 SEK | 2019-09-08 14:34 |
100 SEK | 2019-08-26 19:28 |
100 SEK | Startpris |