Omkring 1970-tal, vitbemålad med mässingsbeslag, smärre bruksslitage, 73 x 46 cm, höjd 89 cm.
2 300 SEK | 2019-09-09 18:52 |
2 200 SEK | 2019-09-09 18:55 |
1 600 SEK | 2019-09-09 18:46 |
1 300 SEK | 2019-09-07 14:39 |
800 SEK | 2019-08-28 22:57 |
800 SEK | 2019-09-05 19:46 |
100 SEK | 2019-08-26 19:27 |
100 SEK | Startpris |