1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, senare bemålning, 90 x 60, höjd 77/100 cm
850 SEK | 2019-09-09 17:36 |
800 SEK | 2019-09-09 19:04 |
700 SEK | 2019-09-09 18:56 |
300 SEK | 2019-09-07 14:18 |
175 SEK | 2019-09-02 06:05 |
150 SEK | 2019-09-02 00:33 |
125 SEK | 2019-08-28 10:38 |
100 SEK | 2019-08-26 19:29 |
100 SEK | Startpris |