Europa omkring sekelskifte 17/1800-tal, valnöt med intarsiadekor, överdel med vitrindörr, bakomliggande klädda hyllplan, underdel, dörr med bakomliggande hyllplan, bruksslitage, fanerskador, senare glas, 79 x 50 cm, höjd 198 cm.
3 100 SEK | 2019-09-09 19:00 |
3 000 SEK | 2019-09-09 18:57 |
1 400 SEK | 2019-09-03 12:03 |
500 SEK | 2019-08-27 15:23 |
100 SEK | Startpris |