1800-tal, hus i trä med bronser, emaljerad urtavla, bruksslitage, defekt pendelupphängning.
600 SEK | 2019-09-09 19:01 |
550 SEK | 2019-09-09 15:20 |
500 SEK | 2019-09-08 09:14 |
400 SEK | 2019-09-08 21:26 |
100 SEK | 2019-08-26 19:27 |
100 SEK | Startpris |