Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 95 x 30, höjd 143 cm
600 SEK | 2019-09-07 10:19 |
550 SEK | 2019-09-04 11:15 |
250 SEK | 2019-09-03 12:29 |
100 SEK | Startpris |