Teak, med detaljer i bok, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, 120 x 57, höjd 72 cm.
800 SEK | 2019-09-16 19:09 |
750 SEK | 2019-09-10 09:21 |
550 SEK | 2019-09-08 20:55 |
500 SEK | 2019-09-04 04:07 |
350 SEK | 2019-09-07 18:40 |
150 SEK | 2019-09-03 12:31 |
100 SEK | Startpris |