Björk, omkring 1940-tal, skivorna klädda med kakel, smärre bruksslitage, mått största bordet 50 x 35, höjd 58 cm.
550 SEK | 2019-09-16 18:48 |
500 SEK | 2019-09-09 11:29 |
125 SEK | 2019-09-04 21:05 |
100 SEK | 2019-09-03 12:32 |
100 SEK | Startpris |