1900-talets början, bläckställ, läskpapper mm, delvis i silver, träetui, smärre bruksslitage
1 100 SEK | 2019-09-23 19:00 |
1 000 SEK | 2019-09-23 18:30 |
950 SEK | 2019-09-23 18:12 |
600 SEK | 2019-09-23 17:14 |
100 SEK | 2019-09-10 13:53 |
100 SEK | Startpris |