1800-tal, skador, kapad hals, höjd till lampfäste 50 cm
175 SEK | 2019-09-23 19:02 |
150 SEK | 2019-09-23 18:14 |
125 SEK | 2019-09-22 13:12 |
100 SEK | Startpris |