Bruksslitage, mindre skador finns, hjulförsett underrede.
700 SEK | 2019-09-23 19:03 |
650 SEK | 2019-09-21 08:18 |
200 SEK | 2019-09-19 13:54 |
150 SEK | 2019-09-12 22:16 |
100 SEK | 2019-09-11 00:03 |
100 SEK | Startpris |