Med 3 elektriska ljuspunkter, trä med detaljer i mässing, bruksslitage, skärmar med slitage, skador. Ej funktionstestad.
550 SEK | 2019-09-23 19:05 |
500 SEK | 2019-09-23 19:05 |
250 SEK | 2019-09-21 08:22 |
125 SEK | 2019-09-17 00:05 |
100 SEK | 2019-09-11 08:48 |
100 SEK | Startpris |