Fiskmåsar, signerad samt daterad 1989, bildmått 60 x 100 cm
950 SEK | 2019-09-07 11:57 |
950 SEK | 2019-09-23 19:10 |
850 SEK | 2019-09-23 19:10 |
250 SEK | 2019-09-21 17:31 |
100 SEK | Startpris |