1900-tal, mahogny samt marmor, smärre bruksslitage, skiva med spricka, diam. 40, höjd 81 cm
550 SEK | 2019-09-23 19:12 |
500 SEK | 2019-09-23 19:12 |
300 SEK | 2019-09-23 17:55 |
250 SEK | 2019-09-21 22:07 |
250 SEK | 2019-09-23 17:24 |
100 SEK | 2019-09-11 08:51 |
100 SEK | Startpris |