8 st, Iittala, Finland, delvis monogramsignerade, höjd 8 -31 cm, bra skick, näst högsta med lagning i fot
2 800 SEK | 2019-09-23 19:02 |
2 700 SEK | 2019-09-23 19:01 |
2 100 SEK | 2019-09-21 08:18 |
1 900 SEK | 2019-09-17 14:53 |
1 700 SEK | 2019-09-11 14:16 |
1 500 SEK | 2019-09-12 19:18 |
900 SEK | 2019-09-09 03:35 |
850 SEK | 2019-09-08 20:43 |
100 SEK | Startpris |