Troligen England, omkring 1930-tal, mahogny, 2 flyttbara hyllplan i glas, smärre bruksslitage, 88 x 35 cm, höjd 122 cm
650 SEK | 2019-09-22 18:49 |
600 SEK | 2019-09-23 19:01 |
500 SEK | 2019-09-22 21:06 |
300 SEK | 2019-09-21 08:20 |
100 SEK | Startpris |