1960-tal, bruksslitage, med tillbehör, fungerar enl. uppgift
500 SEK | 2019-09-30 16:58 |
450 SEK | 2019-09-30 19:05 |
350 SEK | 2019-09-30 16:57 |
100 SEK | Startpris |