Ett par, 1800-tal, förgylld gjutmetall, bruksslitage, höjd 43 cm
2 000 SEK | 2019-09-30 19:07 |
1 900 SEK | 2019-09-30 18:56 |
1 400 SEK | 2019-09-30 19:06 |
1 200 SEK | 2019-09-30 19:06 |
1 000 SEK | 2019-09-25 12:20 |
300 SEK | 2019-09-25 15:35 |
200 SEK | 2019-09-23 17:11 |
100 SEK | Startpris |