Mässing samt glas, avtagbar bricka, smärre bruksslitage, glasskivor med mindre kantnagg, 60 x 45 cm, höjd 60 cm
1 500 SEK | 2019-09-30 19:00 |
1 400 SEK | 2019-09-30 19:00 |
400 SEK | 2019-09-28 23:43 |
250 SEK | 2019-09-22 08:19 |
125 SEK | 2019-09-16 11:44 |
100 SEK | Startpris |