1800-talets andra hälft, bärs av kvinnor i brons, delvis patinerade och monterade på träskivor, bruksslitage, höjd ca 50 cm
4 400 SEK | 2019-09-30 19:10 |
4 300 SEK | 2019-09-30 19:10 |
3 500 SEK | 2019-09-30 19:09 |
1 700 SEK | 2019-09-30 18:56 |
1 500 SEK | 2019-09-27 14:36 |
1 200 SEK | 2019-09-26 19:46 |
800 SEK | 2019-09-25 16:02 |
100 SEK | 2019-09-22 18:57 |
100 SEK | Startpris |