Mansporträtt, signerad, samt daterad 1899. Del av större målning. Bildmått 37 x 30 cm.
1 300 SEK | 2019-09-30 16:08 |
1 200 SEK | 2019-09-30 17:24 |
800 SEK | 2019-09-30 09:25 |
200 SEK | 2019-09-27 12:31 |
100 SEK | Startpris |