Ett par, tidigt 1900-tal, nysilver, bruksslitage, gravyr, höjd 47 cm
800 SEK | 2019-09-30 18:51 |
750 SEK | 2019-09-30 19:00 |
650 SEK | 2019-09-30 19:00 |
450 SEK | 2019-09-28 22:01 |
125 SEK | 2019-09-23 18:22 |
100 SEK | Startpris |