Utdragslåda i sarg, mahogny med intarsiadekor. Mässingsbeslag, bruksslitage. mindre fanerskada, se bild. 80 x 53 cm, höjd 75 cm.
1 800 SEK | 2019-09-30 19:01 |
1 700 SEK | 2019-09-30 18:06 |
1 500 SEK | 2019-09-30 17:49 |
950 SEK | 2019-09-29 16:18 |
500 SEK | 2019-09-27 17:26 |
450 SEK | 2019-09-26 07:49 |
400 SEK | 2019-09-23 17:31 |
350 SEK | 2019-09-21 23:37 |
250 SEK | 2019-09-15 12:22 |
100 SEK | Startpris |