1800-talets slut, svartlackerad metall samt mässing, bruksslitage, ca. 195 x 92 cm
400 SEK | 2019-09-23 19:58 |
350 SEK | 2019-09-19 19:11 |
100 SEK | 2019-09-14 20:26 |
100 SEK | Startpris |