1800-talets andra hälft, rotfaner, detaljer i vitmetall, glasinsats med vitmetalllock, en glasbehållare saknas, bredd 30,5 cm, smärre bruksslitage, mindre fanerskada
800 SEK | 2019-10-07 19:00 |
750 SEK | 2019-10-07 08:05 |
700 SEK | 2019-09-27 15:45 |
700 SEK | 2019-10-06 18:55 |
600 SEK | 2019-09-30 17:13 |
175 SEK | 2019-09-23 18:50 |
100 SEK | Startpris |