Signerad GS, smärre bruksslitage, men smutsiga fransar. 305 x 95 cm.
850 SEK | 2019-10-07 15:23 |
800 SEK | 2019-10-07 18:57 |
500 SEK | 2019-10-01 09:16 |
100 SEK | 2019-09-29 22:15 |
100 SEK | Startpris |