Tyskland 1940/50-tal, fungerar vid enklare test, kräver tillstånd om uppställd i allmänna utrymmen, bruksslitage
4 300 SEK | 2019-10-01 11:43 |
4 200 SEK | 2019-10-06 13:03 |
3 000 SEK | 2019-09-28 18:17 |
2 900 SEK | 2019-09-18 11:49 |
2 900 SEK | 2019-09-27 15:47 |
1 000 SEK | 2019-09-23 17:12 |
500 SEK | 2019-09-20 05:47 |
100 SEK | Startpris |