Smärre bruksslitage, signerad, höjd 26 cm.
1 100 SEK | 2019-10-14 19:05 |
1 000 SEK | 2019-10-14 12:40 |
900 SEK | 2019-10-14 18:57 |
550 SEK | 2019-10-09 20:18 |
250 SEK | 2019-10-08 11:21 |
200 SEK | 2019-10-03 19:49 |
100 SEK | Startpris |