"Aftonsol i Juni, Johanneberg", signerad, samt daterad 2001, bildmått 40 x 32 cm
1 100 SEK | 2019-09-28 08:51 |
1 000 SEK | 2019-10-12 20:56 |
400 SEK | 2019-10-09 14:38 |
300 SEK | 2019-10-08 07:15 |
100 SEK | Startpris |