Tidigt 1900-tal, trä med skulpterat handtag i ben, bruksslitage, längd 84 cm
500 SEK | 2019-10-14 19:11 |
450 SEK | 2019-10-14 12:47 |
300 SEK | 2019-10-14 18:50 |
100 SEK | 2019-10-02 19:16 |
100 SEK | Startpris |