1800-talets slut, bruksslitage, saknar hölje, längd 80 cm
700 SEK | 2019-10-14 19:12 |
650 SEK | 2019-10-13 21:54 |
600 SEK | 2019-10-14 19:12 |
500 SEK | 2019-10-06 18:35 |
500 SEK | 2019-10-09 14:32 |
100 SEK | 2019-09-26 23:55 |
100 SEK | Startpris |