Omkring 1940, alm, med glasservis, nagg förekommer, smärre bruksslitage, 70 x 42, höjd 53 cm
450 SEK | 2019-10-14 11:20 |
400 SEK | 2019-10-14 08:47 |
200 SEK | 2019-10-12 15:51 |
150 SEK | 2019-09-29 15:54 |
100 SEK | Startpris |