Troligen Tyskland 1900-talets mitt, bruksslitage, längd ca 85 cm
750 SEK | 2019-10-14 19:12 |
700 SEK | 2019-10-14 19:12 |
600 SEK | 2019-10-14 18:56 |
550 SEK | 2019-10-14 16:51 |
450 SEK | 2019-10-14 12:33 |
200 SEK | 2019-10-13 17:47 |
125 SEK | 2019-10-12 07:51 |
100 SEK | Startpris |