Skadad ram. Signerad, samt numrerad (2/250). Bildmått 29 x 23 cm.
850 SEK | 2019-10-09 15:49 |
800 SEK | 2019-10-14 19:17 |
700 SEK | 2019-10-14 13:37 |
500 SEK | 2019-10-03 20:03 |
300 SEK | 2019-10-04 21:53 |
100 SEK | Startpris |