Omkring sekelskifte 18/1900-tal, stativ av mässing och gjutjärn, slitage, ej komplett, längd ca 60 cm, märkt på jordgloben
5 800 SEK | 2019-10-14 19:04 |
5 600 SEK | 2019-10-14 19:03 |
4 000 SEK | 2019-10-13 21:25 |
2 100 SEK | 2019-10-12 02:11 |
200 SEK | 2019-09-30 12:53 |
100 SEK | 2019-09-28 10:05 |
100 SEK | Startpris |