Tidigt 1900-tal, koppar, bruksslitage, käpp, Afrikanskt svärd mm medföljer, höjd 93 cm
550 SEK | 2019-10-14 12:32 |
500 SEK | 2019-10-14 19:02 |
400 SEK | 2019-10-14 19:02 |
300 SEK | 2019-10-12 00:06 |
200 SEK | 2019-10-11 09:40 |
125 SEK | 2019-10-11 00:43 |
100 SEK | Startpris |