Teak, samt valnöt, omkring 1960-tal, 3 st utdragslådor i sarg, smärre bruksslitage, 150 x 45, höjd 45 cm
700 SEK | 2019-10-05 15:16 |
650 SEK | 2019-10-14 19:02 |
550 SEK | 2019-10-14 16:27 |
300 SEK | 2019-10-13 22:43 |
100 SEK | Startpris |