Teak samt läder, 1966, lagningar, smärre bruksslitage
5 600 SEK | 2019-10-21 19:00 |
5 400 SEK | 2019-10-21 18:53 |
5 000 SEK | 2019-10-18 18:23 |
4 200 SEK | 2019-10-19 09:18 |
1 000 SEK | 2019-10-08 11:21 |
550 SEK | 2019-10-05 18:44 |
500 SEK | 2019-10-03 21:55 |
100 SEK | Startpris |