Europa 1900-talets mitt, ca 40 delar, nagg samt dekorbortfall förekommer.
300 SEK | 2019-10-21 19:06 |
250 SEK | 2019-10-21 16:14 |
125 SEK | 2019-10-21 17:03 |
100 SEK | Startpris |