Ett par, med lös klädsel i fårskinn, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage
2 500 SEK | 2019-10-19 23:07 |
2 400 SEK | 2019-10-21 19:00 |
2 200 SEK | 2019-10-18 23:02 |
500 SEK | 2019-10-18 14:18 |
400 SEK | 2019-10-17 12:34 |
300 SEK | 2019-10-08 11:22 |
100 SEK | Startpris |