Skiva i teak, underrede i björk, benavslut med mässingshylsor. Bruksslitage, skiva med repor, iläggsskivor saknas. 105 x 105 cm, höjd 71 cm.
1 200 SEK | 2019-10-28 19:02 |
1 100 SEK | 2019-10-28 15:54 |
550 SEK | 2019-10-22 20:40 |
175 SEK | 2019-10-25 22:47 |
125 SEK | 2019-10-16 19:42 |
100 SEK | 2019-10-15 20:31 |
100 SEK | Startpris |