Ek, 1960-tal, 14 utdragslådor, smärre bruksslitage. 42 x 40 cm, höjd 145 cm.
3 700 SEK | 2019-10-28 19:04 |
2 100 SEK | 2019-10-28 16:55 |
1 100 SEK | 2019-10-28 08:27 |
1 000 SEK | 2019-10-27 22:50 |
950 SEK | 2019-10-23 14:08 |
500 SEK | 2019-10-21 18:08 |
400 SEK | 2019-10-18 14:54 |
350 SEK | 2019-10-16 23:24 |
150 SEK | 2019-10-11 12:41 |
125 SEK | 2019-10-10 22:49 |
100 SEK | Startpris |