Stomme i björk, klädsel i läder, tyg i sits med slitage och skador, brännmärkt.
1 100 SEK | 2019-10-28 18:57 |
1 000 SEK | 2019-10-28 19:00 |
500 SEK | 2019-10-28 18:59 |
125 SEK | 2019-10-25 22:47 |
100 SEK | Startpris |